Blogi o Malcie - cz. 6

Jak widać popularność Malty wśród Polaków wciąż rośnie. W ostatnich miesiącach Polska znalazła się na 5 miejscu pod względem ilości pasażerów przylatujących na Maltę.

Nic więc dziwnego, że co chwila w naszej blogoswerze podróżniczej pojawiają się co raz to nowe wpisy o Malcie. Dziś kolejna porcja.

  • B *Anita - blog Anity Demianowicz, która od 2012 roku podróżuje i prowadzi bloga. W ubiegłym roku samotnie objechała Polskę na rowerze.
  • Kołem się toczy - blog Karola Wernera, kolejny "cyklista". :) Swoją wyprawę na rowerze po Kaukazie i Bliskim Wschodzie opisał w książce "Kołem się toczy. Przez Kaukaz i Bliski Wschód". Ostatnio wydał poradnik ze wskazówkami przydatnymi przy samodzielnym planowaniu podróży - "Twoja samodzielna podróż".
  • Styk kultur - blog Agnieszki Wawrzyniak m.in. autorka przewodnika "Çanakkale i północno-zachodnia Turcja". Na blogu można znaleźć także taką ciekawostkę jak wywiad z maltańskim zespołem Red Electrick, który wystąpił w tym roku na Jarocin Festiwal
  • niePEŁNOSPRAWNY turysta - blog Łukasza Hećmana. Na blogu jak na razie znalazł się niestety tylko jeden wpis z wizyty na Malcie, ale blog jest wyjątkowy bo pisany z perspektywy osoby poruszającej się na wózku.
  • swiatowid - blog podróżniczy Dawida z relacja z kwietnia 2015 roku