Zmiany, zmiany, zmiany

Kiedy 11 lat temu zaczynałem tworzyć tę stronę myślałem o niej jako o pewnej formie przewodnika po wyspie i tak sobie ta strona istniała z czasem powoli się rozwijając (często z większym naciskiem na powoli niż rozwijając ;)).

Jednak w pewnym momencie przyszedł mi do głowy pomysł, aby zostawić tu tylko część, nazwijmy to, blogową, czyli naprawdę "moją Maltę" a pozostałe informacje przenieść do nowej domeny www.namalcie.pl. Po długich walkach z szatą graficzną (to co widać teraz to już chyba trzecia wersja), oprogramowaniem i brakiem czasu w końcu mi się to udało :).

Zapraszam więc na trochę zmienioną "moją Maltę" oraz do zmodernizowanego w najbliższym czasie naMalcie.pl. Jeśli ktoś miałby ochotę podyskutować o Malcie zapraszam też oczywiście do forum dyskusyjnego, które zostaje pod starym adresem czyli forum.moja-malta.pl.

P.S. Przy okazji osobom szukającym informacji na temat życia na Malcie polecam również, niedawno powstałe, forum dyskusyjne maltaforum.pl – Mika, Reeno świetna robota :).