Malta za mną chodzi :)

Gdzie można znaleźć artykuły o Malcie? Prawie wszędzie. Naprawdę. Nie wierzycie?

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się z Martą na krótki spacer poszukać jakichś nieznanych nam jeszcze, a ciekawych, zakątków warszawskiego Powiśla. I tak drepcząc sobie bocznymi uliczkami dotarliśmy do Krakowskiego Przedmieścia i dalej do fontanny na dziedzińcu biurowca Metropolitan. Tam posiedzieliśmy sobie trochę by w końcu wpaść na pomysł by w drodze do domu wpaść jeszcze do Segafredo.

Tam siedząc s0bie wygodnie w ulubionym kącie i czekając na zamówioną czekoladę dostrzegłem stojak z gazetami, na który m.in. leżał magazyn o intrygującej mnie nazwie Trendy Food. Chcąc dowiedzieć się jakież to jedzenie jest obecnie „trendy” pofatygowałem się do niego i wróciwszy do stolika zacząłem magazyn przeglądać.

Pierwsze wrażenie, po przewertowaniu kolorowych stron, to jak dla mnie nic szczególnie ciekawego. Rzut oka na spis treści – trochę wywiadów, trochę artykułów, niektóre nawet związane z jedzeniem, ale nadal nic co by mnie interesowało. I już miałem pójść i odłożyć gazetę z powrotem na miejsce, gdy zauważyłem, że jest jeszcze jedna kolumna spisu treści. A tam na pierwszej pozycji, w dziale „Trendy w wolnej chwili” – Podróże: Malta.

Artykulik w sumie taki sobie jak niestety chyba większość w tego typu czasopismach, ale jak tu nie dojść do wniosku, że Malta ciągle za mną chodzi? 🙂

Tagi: