Konkurs szkoły Maltalingua

Jakiś czas temu pisałem o maltańskiej szkole językowej Maltalingua (www.maltalingua.pl/szkola-jezykowa/), która zaprosiła mnie do siebie na kurs angielskiego.

Niedawno Marta, pracująca w Maltalingua, odezwała się do mnie ponownie i przysłała mi informacje o konkursie, który zorganizowali na swojej stronie internetowej.

Dla tych, którzy nie czytali mojego wcześniejszego wpisu. Maltalingua to jedna z maltańskich szkół językowych prowadzących kursy angielskiego. Jej główna siedziba mieści się w San Ġiljan (St. Julian’s) i jako jedna z pięciu na Malcie jest członkiem EQUALS.

Co można wygrać?

Dwutygodniowy kurs językowy na Malcie! W szkole językowej Maltalingua wraz z zakwaterowaniem. Czyli:

  • 2 tygodniowy kurs języka angielskiego,
  • 14 bezpłatnych noclegów w szkolnym apartamencie,
  • wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące kursu
  • powitalne party na basenie
  • transport z i na lotnisko

Ważne. Wygrany kurs musi się odbyć w dniach 1 listopada 2015 - 31 maja 2016 oraz wygrana nie obejmuje przelotu na Maltę.

Oprócz tego każdy kto weźmie udział w konkursie otrzyma zniżkę 10% na kurs językowa angielskiego w szkole Maltalingua (też na kursy odbywające się między 1 listopada 2015 a 31 maja 2016).

Konkurs trwa do 19 października 2015

Co zrobić by wygrać?

Wystarczy zrobić test znajomości języka angielskiego, który znajduje się na stronie www.blog.maltalingua.com/test-your-english/ i napisać komentarz z ilością punktów, które się otrzymało oraz podać powód dlaczego chce się przylecieć na Maltę na kurs angielskiego (komentarz może być w języku polskim lub angielskim).

Uwaga, by dodać komentarz należy mieć konto na Facebooku. Nie liczy się ilość zdobytych punktów w teście, a wygra najciekawszy komentarz.

Wracając jeszcze do mojego kursu to już wiem, że lecę na Maltę na początku października więc wtedy też “przetestuje” jak rzeczywiście wygadają kursy angielskiego w maltańskich szkołach językowych.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam pod koniec października, kiedy powinna pojawić się moja relacja.